SON DAKİKA

Politik Yaşam
reklam

Başkan Cengiz, yeni hizmet binasında incelemelerde bulundu

MUŞ TİCARET VE SANAYİ ODASI’NIN YENİ HİZMET BİNASI İNCELENDİ

Başkan Cengiz, yeni hizmet binasında incelemelerde bulundu
Bu haber 25 Temmuz 2016 - 17:40 'de eklendi ve 303 views kez görüntülendi.

Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fatih Cengiz, yeni hizmet binasında devam eden inşaat çalışmalarını yönetim kurulu üyeleri ile birlikte inceledi.

İnşaat çalışmaları hakkında çalışanlardan bilgi alan ve kısa sürede tamamlanması yönünde talimat veren Fatih Cengiz, yönetim kurulu üyelerine hem inşaat çalışmaları hem de yeni hizmet binası hakkında bilgiler verdi. Yaklaşık 600 kişi kapasiteli modern bir konferans salonunun yapıldığını belirten Cengiz, yine konferans salonunun hemen yan tarafındaki alanın ise fuaye veya kokteyl alanı olarak da kullanılacağını belirtti. Muş TSO’nun yeni hizmet binasında ayrıca modern bir meclis toplantı salonunun da inşa edildiğini belirten Cengiz, hem meclis salonunda hem de konferans salonunda ses akustiklerinin yapıldığını ve Muş’un uzun yıllar ihtiyacını karşılayacak salonların yapıldığını ifade etti.

Muş Ticaret ve Sanayi Odası’nın önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu hatırlatan Cengiz, “Muş’un yeni ve modern bir hizmet binasına kavuşması için çok yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ağustos ayı içerisinde eksikliklerimizi tamamlamayı hedefliyoruz. En kısa sürede taşınma işlemlerini gerçekleştireceğiz. Üyelerimize ve vatandaşlarımıza hizmetin en iyisini sunacağız. Yeni hizmet binamızda özellikle konferans ve meclis toplantı salonlarımızı modern bir şekilde dizayn ettik. Ses sistemleri, oturma düzenleri ve sahnelerin toplantılara elverişli hale getirilmesini sağladık. Buralarda çalışmalarımız büyük ölçüde tamamlanmış durumda. Yer döşeme, elektrik döşeme, çevre düzenlemesi gibi küçük çaplı işlerimiz kaldı. Bunları da kısa sürede tamamlayarak üyelerimize yeni hizmet binasında hizmet vermek istiyoruz. Bu da özellikli ve modern bir bina için ayrıca açılış programı da planlıyoruz. Bunu da ilerleyen süreçte üyelerimiz ve vatandaşlarımızla paylaşacağız” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA