Politik Yaşam

Başkan Şirin Albayrak çalışmalarını yerinde inceledi

TURGUTLU BELEDİYE BAŞKANI TURGAY ŞİRİN, ALBAYRAK MAHALLESİNDE DEVAM EDEN YOL YAPIM VE YENİLEME ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ. ASFALT VE PARKE TAŞI DÖŞEMELERİYLE SİL BAŞTAN YENİLENEN MAHALLENİN ESKİSİNDEN ÇOK DAHA KULLANIŞLI YOLLARA KAVUŞTUĞUNU SÖYLEYEN BAŞKAN ŞİRİN, ÇALIŞMALARIN MAHALLE SAKİNLERİNE HAYIRLI OLMASINI DİLEDİ.

Başkan Şirin Albayrak çalışmalarını yerinde inceledi
Bu haber 26 Temmuz 2016 - 12:18 'de eklendi ve 345 views kez görüntülendi.

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Albayrak Mahallesinde devam eden yol yapım ve yenileme çalışmalarını yerinde inceledi. Asfalt ve parke taşı döşemeleriyle sil baştan yenilenen mahallenin eskisinden çok daha kullanışlı yollara kavuştuğunu söyleyen Başkan Şirin, çalışmaların mahalle sakinlerine hayırlı olmasını diledi.

Yol yapım ve yenileme çalışmalarına son hızla devam eden Turgutlu Belediyesi, bu kapsamda Albayrak Mahallesini sil baştan ele aldı. Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin de Başkan Yardımcısı Ekrem Bölükbaşıoğlu ve Fen İşleri Müdürü Yasemin Özay Sungur ile birlikte çalışmaların sürdüğü bölgede incelemelerde bulundu. Yaz aylarından itibaren giderek yoğunlaştırdıkları yol yapım ve yenileme çalışmalarını Albayrak Mahallesinde de sürdürdüklerini, bu kapsamda Dündar, Yiğitcan, Dede Korkut ve Özgün Sokaklarda gerekli çalışmayı yürüttüklerini söyleyen Başkan Şirin, “İlçemizin dört bir yanına ulaşarak, yolları daha kullanışlı hale getirmeye gayret ediyoruz. Albayrak Mahallemizdeki çalışmaların büyük bir kısmını tamamladık. Anı, Gökhan, Ecrin, Engin, Hatboyu gibi pek çok sokağın ardından şimdi diğer sokaklara eğildik. Bu kapsamda Dede Korkut ve Dündar Sokak’a ihtiyaç duyulan 2 bin 500 metrekare parke taşını döşüyoruz. Dündar Sokak’a bin 200, Özgün Sokak’a 500, Dede Korku Sokak’a da yaklaşık 500 metre boyunca bordür yapıyoruz. Bunların yanı sıra gerekli noktalarda da sıcak asfalt çalışmalarını gerçekleştirdik” dedi.

Çalışmalar mahalle sakinlerini memnun etti

İnceleme gezisi esnasında mahalle sakinleriyle de bir araya gelen Başkan Şirin, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi, çalışan personele hayırlı işler diledi. Sokak sakinleri, çalışmaların kendilerini oldukça memnun ettiğini ifade ederek Başkan Şirin’e teşekkür etti. Başkan Şirin de çalışmalar tamamlandığında mevcut bölgedeki yolların çok daha kullanışlı hale geleceğini söyleyerek, hayırlı olmasını diledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER