Uluslararası Denizcilik Fuarı 14. Exposhipping Expomaritt İstanbul’da Buluşacak

28 Temmuz 2016 0

EXPOMARITT İSTANBUL, 10.000 SEKTÖR PROFESYONELİNİ AĞIRLAMAYI HEDEFLİYOR 11 BİN METREKARELİK FUAR ALANINDA KATILIMCILARINI VE ZİYARETÇİLERİNİ AĞIRLAYACAK OLMANIN HEYECANINI YAŞADIKLARINI BELİRTEN UBM EMEA (İSTANBUL) GRUP FUAR DİREKTÖRÜ ORHAN ÇAĞLAYAN, “UBM’İN DÜNYA ÇAPINDAKİ ULUSLARARASI FUAR ORGANİZASYONLARI ALANINDA 50 YILI AŞKIN TECRÜBESİNİN ÖNEMLİ BİR BÖLÜMÜNÜ, DENİZ TİCARET HİZMETLERİ SEKTÖRÜNDE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ FUARLAR OLUŞTURUYOR” ŞEKLİNDE KONUŞTU.

Uçuk deyip geçmeyin

28 Temmuz 2016 0

DERMATEC POLİKLİNİĞİ DERMATOLOJİ UZMANI DR. ATA NEJAT ERTEK, VÜCUDUN HER BÖLGESİNDE OLUŞABİLEN AMA ÇOĞUNLUKLA DUDAKLARIN DIŞ YÜZEYİNDE VE BURUN KENARINDA ORTAYA ÇIKAN HALK ARASINDA UÇUK OLARAK BİLİNEN LEZYONLARIN (HERPES SİMPLEKS) BİR CİLT SORUNU OLDUĞUNU BELİRTTİ.

Sabancı Holding’den bütün dünyaya demokrasi mesajı

28 Temmuz 2016 0

SABANCI HOLDİNG CEO’SU ZAFER KURTUL KONUYLA İLGİLİ OLARAK, “BİZ ÜLKEMİZE İNANIYORUZ. BU ÇALIŞMAMIZDA DA ULUSLARARASI KAMUOYUYLA ÜLKEMİZİN SAHİP OLDUĞUMUZ GÜÇLÜ DEMOKRASİYİ VE BU GÜCÜN ARKASINDAKİ HALK İRADESİNİN ÖNEMİNİ BİR KEZ DAHA PAYLAŞMAK İSTEDİK. BİZ İNANIYORUZ Kİ, ÜLKEMİZ İÇİN YAPACAĞIMIZ EN İYİ ŞEY, TÜRKİYE’NİN SABANCI’SI OLARAK YILLARDIR ÜSTLENDİĞİMİZ SORUMLULUKLARIMIZI HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ YERİNE GETİRMEK VE ÜLKEMİZE KATKIDA BULUNMAKTIR” DEDİ.

O hastaneler artık vatandaşın

28 Temmuz 2016 0

15 TEMMUZ’DA YAŞANAN DARBE GİRİŞİMİN ARDINDAN İLAN EDİLEN OLAĞANÜSTÜ HAL KAPSAMINDA ÇIKARILAN KANUN HÜKMÜNDE KARARNAME İLE FETULLAHÇI TERÖR ÖRGÜTÜ (FETÖ)/PARALEL DEVLET YAPILANMASI’NA (PDY) AİT OLDUĞU İDDİASIYLA KAPATILAN ŞİFA ÜNİVERSİTESİ’NE BAĞLI SAĞLIK MERKEZLERİ KAMULAŞTIRILARAK, VATANDAŞLARIN HİZMETİNE SUNULDU.

Botoks ile koltuk altı terlemesine son

28 Temmuz 2016 0

DİŞ HEKİMİ A.DOĞAN BİRCAN, KIRIŞIKLIKLARI DÜZELTMEDEN TERLEMEYE HATTA MİGRENE KADAR ÇOK GENİŞ BİR KULLANIM ALANI OLAN BOTOKS UYGULAMALARININ SON DÖNEMLERDE ADETA HER DERDE DEVA OLDUĞUNU SÖYLEDİ.

Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı:

28 Temmuz 2016 0

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI PROF. DR. NABİ AVCI, BİLECİK’TE KATILDIĞI DEMOKRASİ NÖBETİNDE, “BÜTÜN TÜRKİYE; BAŞKOMUTAN, CUMHURBAŞKANIMIZ, ‘EVET, TEŞEKKÜR EDERİM, NÖBETLERİMİZİ BİTİRDİK’ DİYENE KADAR BURADAYIZ” DEDİ.

Hepatitlilerin sadece yüzde 11 hastalığının farkında

28 Temmuz 2016 0

TÜRK KARACİĞER ARAŞTIRMALARI DERNEĞİ BAŞKANI PROF. DR. SABAHATTİN KAYMAKOĞLU, TÜRKİYE’DE 3 MİLYON KİŞİNİN HEPATİT B VİRÜSÜ TAŞIYICISI OLDUĞUNU BELİRTEREK, TAŞIYICILARIN SADECE YÜZDE 11’İNİN BU DURUMUNDAN HABERDAR OLDUĞUNU KAYDETTİ.

Turkcell, 2’inci çeyrek karını açıkladı

28 Temmuz 2016 0

YILIN İLK YARISINDA ELDE EDİLEN SONUÇLARI DEĞERLENDİREN TURKCELL GENEL MÜDÜRÜ KAAN TERZİOĞLU, 2016 YILI İÇİN YÜZDE 8-10 OLAN GELİR BÜYÜMESİ VE YÜZDE 31 -33 ARALIĞINDA OLAN FAVÖK MARJI BEKLENTİLERİNİ KORUDUKLARINI SÖYLEDİ.

1 2 3 120