İstanbul Büyükşehir Belediyespor sporcuları Rio Olimpiyatları’na hazır

2016 RİO Olimpiyatları’nda mücadele edecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Kulübü sporcuları basın ile bir araya geldi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Kulübü’nün 2016 Rio Olimpiyatları’nda mücadele edecek olan sporcuları basın ile bir araya geldi. Emirgan Korusu Beyaz Köşk’te yapılan basın toplantısına İstanbul Büyükşehir Belediye Kulübü Başkanı Bahattin Ulusan, Spor A.Ş. Genel Müdürü İsmail Özbayraktar, kulüp idarecileri, teknik heyet ve sporcular katıldı.

Geçirilen hassas günlerde sporcuların ülkemizi ciddi bir şekilde temsil edeceklerini bildiklerini belirten Spor A.Ş. Genel Müdürü İsmail Özbayraktar, “Biz her zaman bir olduğumuz zaman, diri olduğumuz zaman neler yapabildiğimizi gösterdiğimiz bir süreçteyiz. İnşallah sporcu arkadaşlarımız da bu bilinçle orada mücadele edebilirler” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Kulübü Başkanı Bahattin Ulusan, zor bir dönemden geçtiklerini ifade ederek, “Bu süreçte şehit olan arkadaşlarımız var, yaralı olan arkadaşlarımızı var. Biz bir olduktan sonra değiştiremeyeceğimiz bir şey yok” diye konuştu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Kulübü Başkanı Bahattin Ulusan ayrıca bütün sporculardan madalya beklediğini ifade etti.

Basın toplantısından sonra sporcular basın mensuplarına toplu olarak poz verdiler.

2016 RİO Olimpiyatları’nda İstanbul Büyükşehir Belediye Kulübü mücadele edecek olan sporcuların isimleri ve branşları şöyle:

Atletizm: Bekir Karayel

Badminton: Özge Bayrak

Güreş: Selim Yaşar, Soner Demirtaş, Selçuk Çebi, Cenk İldem

Halter: Daniyar İsmailov

Judo: Büşra Katipoğlu, Dilara Lokman Hekim, Kayra Almira,

Tekvando: Nur Tatar, Servet Tazegül,

Paralimpik Yüzme: Beytullah Eroğlu

Paralimpik Yüzme: Özlem Kaya

 • Merkez Bankası’ndan Dövize Şoklama

  Merkez Bankası faiz oranlarını yükselterek dövize adeta şok etkisi yaptı. Merkez Bankası’nın ekonomiye şok etkisi yapması ile Amerikan Doları 6.01 TL seviyelerini gördü. Merkez Bankası faiz […]

 • 30 Bin Liraya Alınabilecek En İyi Araba

  Dolar fiyatlarının artmasıyla yükselen araç fiyatları, özellikle sıfır araç fiyatlarında yaşanan uçuk fiyat artışları nedeniyle vatandaşın araç alım gücünü oldukça etkilemiş durumda. Eskiden sıfır olarak satın alınabilen fiyatla araç, bugün ikinci el olarak alınabilmektedir.

 • Moldova’da 7 Çalışan Sınırdışı Edildi

  Moldova’nın en kalabalık şehri Kişinev’de Fetullah Gülen’e yakınlığıyla bilinen okul çalışanlarından 7 kişi gözaltına alınarak sınırdışı edilmeleri için işlemler yapıldı. Kişinev’de yaşanan bu gelişmeler Orizont […]

 • Asılan Öcalan Posterine Pentagon Açıklaması

  Pentagon sözcüsü White, Pentagon’da basın toplası düzenledi. Toplantıda basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Soruları yanıtlayan White, AA muhabirinin uzun bir sorusuna yanıt vermekte gecikmedi. AA muhabirinin […]

 • Retuers Irak’ın Planını Yayınladı

  Reuters Haber Ajansı’nın haber araştırmasına göre Irak’ın yetkili bakanlığı Irak Bölgesel Kürdistan Yönetimi’ni (IKBY) İran ve Türkiye desteğiyle kendi kontrolleri altına almayı planladıkları ortaya atıldı. […]