SON DAKİKA

Politik Yaşam
reklam

MASKİ personeline TBS eğitimi

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MANİSA SU VE KANALİZASYON İDARESİ (MASKİ) GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, KURUMA KAYITLI ARAÇ VERİLERİNİN DİSİPLİNLİ ŞEKİLDE TOPLANABİLMESİ VE RAPORLANABİLMESİ AMACIYLA TAŞIT BİLGİ SİSTEMİ KONULU EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLEDİ.

MASKİ personeline TBS eğitimi
Bu haber 25 Temmuz 2016 - 17:10 'de eklendi ve 262 views kez görüntülendi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, kuruma kayıtlı araç verilerinin disiplinli şekilde toplanabilmesi ve raporlanabilmesi amacıyla Taşıt Bilgi Sistemi konulu eğitim semineri düzenledi.

MASKİ İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı’nca düzenlenen kurum içi eğitimlerine devam ediyor. MASKİ Genel Müdürlüğü, Maliye Bakanlığı’nın Türkiye genelindeki kurumlara kayıtlı taşıt envanterini oluşturmak için yürüttüğü Taşıt Bilgi Sistemi (TBS) uygulamasına ilişkin eğitim semineri organize etti. Taşınır Konsolide Görevlisi Ahmet Beştepe tarafından taşınır kayıt yetkililerine yönelik olarak düzenlenen eğitimde, TBS uygulamasında sisteme veri girişi ve kullanımı konusunda bilgiler aktarıldı. Düzenlenen seminer ile MASKİ bünyesinde görev yapan tüm taşıt ve iş makinelerinin mali disiplin ve mevzuat çerçevesinde kaydı ve kullanımı sağlandı. Araç kayıtlarının sağlıklı biçimde tutulmasını amaçlayan eğitim sayesinde verilerin güncel takibinin sistem üzerinden yapılmasıyla, öz kaynakların daha etkili, ekonomik ve verimli kullanımı mümkün olacak.

Eğitim programları hız kesmeyecek

MASKİ İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Ersoy Arslan, “Genel Müdürlüğü’müze bağlı çalışan personelimizin her konuda olabildiğince donanımlı olması için düzenli olarak eğitimler veriyoruz. Bu amaçla tüm teknolojik sistem ve uygulamaları da yakından takip ediyoruz. Sunduğumuz hizmetin kalitesini daha da yükseltecek her yeniliğe kapımız açık. Gerek kurumumuz içerisindeki idari işleri yürütürken, gerekse vatandaşımıza hizmet verirken kendimizi her anlamda geliştirecek eğitim programlarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA