SON DAKİKA

Politik Yaşam
reklam

Mehmet Işık: “Ülkemizi kimse bölemedi, bölemeyecek”

MEMOİL YÖNETİM KURULU BAŞKANI MEHMET IŞIK, FETÖ TARAFINDAN 15 TEMMUZ’DA GERÇEKLEŞTİRİLEN DARBE GİRİŞİMİNİ KINAYARAK, TÜRKİYE’Yİ BUGÜNE KADAR KİMSENİN BÖLEMEDİĞİNİ, BUNDAN SONRA DA BÖLEMEYECEĞİNİ BELİRTTİ.

Mehmet Işık: “Ülkemizi kimse bölemedi, bölemeyecek”
Bu haber 25 Temmuz 2016 - 16:42 'de eklendi ve 320 views kez görüntülendi.

MEMOİL Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Işık, FETÖ tarafından 15 Temmuz’da gerçekleştirilen darbe girişimini kınayarak, “Ülkemizi kimse bölemedi, bölemeyecek” dedi.

MEMOİL Başkanı Işık, yazılı bir açıklama yaparak darbe girişimine tepkisini dile getirdi. 15 Temmuz’da gerçekleştirilmeye çalışılan ancak başarılı olamayan kalkışmanın kabul edilemez olduğunu ifade eden Işık, milli iradeye ve ülkenin bütünlüğüne yapılan saldırının halk tarafından bertaraf edildiğini vurguladı. Demokrasiye düşman olan bu kişilere karşı siyasi parti temsilcilerinin, halkın ve her kesimin dimdik ayakta durduğunu belirten Işık, “Türkiye büyük bir ülkedir. Bu tür darbe girişimlerini yapanlar 15 Temmuz’da nasıl emellerine ulaşamadılarsa bundan sonra da bu emele asla ulaşamayacaklardır. Önümüzdeki süreçte biz özel sektör temsilcileri olarak daha çok çalışıp üretmeye ve daha çok istihdam sağlamaya gayret göstereceğiz. Ülkemizi kimse bölemedi, bölemeyecek” dedi. İfadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA