Politik Yaşam

Milletvekili Uzer’den bordo bereli benzetmesi

AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ AHMET UZER, SOSYAL MEDYADAN YAPTIĞI PAYLAŞIMDA AK PARTİ ŞEHİTKAMİL İLÇE TEŞKİLATI YÖNETİM KURULU TOPLANTISINDAN RESİMLER PAYLAŞARAK, TEŞKİLATI VE DEMOKRASİ NÖBETİNDEKİ SİVİLLERİ BORDO BERELİ OLARAK GÖRDÜĞÜNÜ İFADE ETTİ.

Milletvekili Uzer’den bordo bereli benzetmesi
Bu haber 26 Temmuz 2016 - 13:00 'de eklendi ve 454 views kez görüntülendi.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer, 15 Temmuz darbe girişimini meydan muharebesi, teşkilatı ve demokrasi nöbetindeki sivilleri ise demokrasinin bordo berelileri olarak gördüğünü söyledi.

Milletvekili Ahmet Uzer, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda AK Parti Şehitkamil İlçe Teşkilatı yönetim kurulu toplantısından resimler paylaşarak, teşkilatı ve demokrasi nöbetindeki sivilleri bordo bereli olarak gördüğünü ifade etti. 15 Temmuz darbe girişimini ise meydan muharebesi olarak değerlendiren Uzer paylaşımında, “15 Temmuz meydan muharebesini püskürten teşkilat ve nöbetteki yiğitleri, demokrasinin bordo berelisi olarak görüyorum” ifadelerini kullandı.

“Meydanları terk etmeyin”

Milletvekili Uzer, bir başka paylaşımda ise meydanların boşaltılmaması için çağrıda bulundu. Uzer, “Meydanları boş bırakmayın. Bu iş bitti deyip rehavete kapılmayın. Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan bitti demeden kimse meydanları terk etmesin” uyarısında bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER