Politik Yaşam

Sabancı Holding’den bütün dünyaya demokrasi mesajı

SABANCI HOLDİNG CEO’SU ZAFER KURTUL KONUYLA İLGİLİ OLARAK, “BİZ ÜLKEMİZE İNANIYORUZ. BU ÇALIŞMAMIZDA DA ULUSLARARASI KAMUOYUYLA ÜLKEMİZİN SAHİP OLDUĞUMUZ GÜÇLÜ DEMOKRASİYİ VE BU GÜCÜN ARKASINDAKİ HALK İRADESİNİN ÖNEMİNİ BİR KEZ DAHA PAYLAŞMAK İSTEDİK. BİZ İNANIYORUZ Kİ, ÜLKEMİZ İÇİN YAPACAĞIMIZ EN İYİ ŞEY, TÜRKİYE’NİN SABANCI’SI OLARAK YILLARDIR ÜSTLENDİĞİMİZ SORUMLULUKLARIMIZI HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ YERİNE GETİRMEK VE ÜLKEMİZE KATKIDA BULUNMAKTIR” DEDİ.

Sabancı Holding’den bütün dünyaya demokrasi mesajı
Bu haber 28 Temmuz 2016 - 12:30 'de eklendi ve 1.215 views kez görüntülendi.

Sabancı Holding, Türkiye’ye ve demokrasisine olan güvenini uluslararası kamuoyuna ilanlarıyla anlatacak.

Sabancı Holding, Türkiye’ye ve demokrasisine olan güvenini uluslararası kamuoyuna ilanlarıyla anlatacak. Türkiye’nin Sabancı’sı imzasıyla hazırlanan çalışmada, “Türkiye’nin geleceğine olan inancımız, halkımızın demokrasiye olan bağlılığı sayesinde bir kez daha teyit edildi” (Our trust in the future of Turkey has been reaffirmed by our people’s commitment to democracy.) mesajı veriliyor. Bu mesaj Financial Times (tüm ülke baskıları), New York Times, International New York Times ve Almanya’da Frankfurter Allgemeine Zeitung gazetelerinde 29 Temmuz Cuma günü (Yarın) yer alacak.

Sabancı Holding CEO’su Zafer Kurtul konuyla ilgili olarak, “Biz ülkemize inanıyoruz. Bu çalışmamızda da uluslararası kamuoyuyla ülkemizin sahip olduğumuz güçlü demokrasiyi ve bu gücün arkasındaki halk iradesinin önemini bir kez daha paylaşmak istedik. Biz inanıyoruz ki, ülkemiz için yapacağımız en iyi şey, Türkiye’nin Sabancı’sı olarak yıllardır üstlendiğimiz sorumluluklarımızı her zaman olduğu gibi yerine getirmek ve ülkemize katkıda bulunmaktır” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER