Politik Yaşam

Şehit aileleri darbecilere idam cezası için imza kampanyası başlattı

NEVŞEHİR VATAN ŞEHİTLERİ VE GAZİLERİ DERNEĞİ TARAFINDAN DÜZENLENEN DEMOKRASİ NÖBETİNDE DARBE GİRİŞİMİNDE BULUNANLAR İÇİN İDAM CEZASI VERİLMESİ İÇİN İMZA KAMPANYASI BAŞLATILDI.

Şehit aileleri darbecilere idam cezası için imza kampanyası başlattı
Bu haber 25 Temmuz 2016 - 21:40 'de eklendi ve 354 views kez görüntülendi.

Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği tarafından düzenlenen demokrasi nöbetinde darbe girişiminde bulunanlar için idam cezası verilmesi için imza kampanyası başlatıldı.

Diriliş meydanında düzenlenen demokrasi nöbetinde darbecilere idam cezası gelmesi için imza kampanyası başlatan Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi, “Nevşehirliler bu hainlerin idam ile cezalandırılmasını istiyor biz de onların hislerine tercüman olmak istedik” dedi. Çiftçi, “Vatanımıza 15 Temmuz darbesini gerçekleştirmeye çalışan vatan hainlerinin idam edilmesini istiyoruz. Bunlar terör örgütüdür. Nevşehirliler bu hainlerin idam edilmesini istiyor. Biz de onların hislerine tercüman olduk ve Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği olarak imza kampanyası başlattık. FETÖ terör örgütünün başı Fetullah Gülen ve örgüt üyelerinin idam edilmesini istiyoruz. Hükümetimizden, Cumhurbaşkanımızdan ve meclisimizden bu kararı bir an önce almalarını istiyoruz. Halktan büyük destek var. Kampanya hafta sonuna kadar devam edecek” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER