SON DAKİKA

Politik Yaşam
reklam

Selendi’de yeni sondaj hamlesi

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MANİSA SU VE KANALİZASYON İDARESİ (MASKİ) GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, İL GENELİNDE YAPTIĞI SONDAJ HAMLELERİNE YENİLERİNİ EKLİYOR. MASKİ, SELENDİ’NİN KİLLİK VE KOZAKLAR MAHALLELERİNİ BESLEYECEK SONDAJ İÇİN ÇIKILAN İHALEDE YER TESLİMİNİ YAPTI.

Selendi’de yeni sondaj hamlesi
Bu haber 25 Temmuz 2016 - 17:00 'de eklendi ve 280 views kez görüntülendi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde yaptığı sondaj hamlelerine yenilerini ekliyor. MASKİ, Selendi’nin Killik ve Kozaklar mahallelerini besleyecek sondaj için çıkılan ihalede yer teslimini yaptı.

MASKİ Genel Müdürlüğü, il genelinde vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarını sürdürüyor. MASKİ ekiplerinin Selendi’de yaptığı incelemeler sonrasında ilçenin Killik ve Kozaklar mahallesini besleyecek sondaj için düğmeye basıldı. İhalesi sonuçlanan sondaj kuyusunun yer teslimi de yapıldı. Yapılacak sondaj çalışması ile mahallelerin yetersiz gelen içme suyu artırılacak.

MASKİ’den 17 ilçeye yoğun mesai

MASKİ Genel Müdürü Yakup Koç, il genelinde büyük bir ivme kazandırdıkları içme suyu sondajları hakkında bilgi vererek, “Manisalıların su noksanlığı yaşamaması için ekiplerimiz yoğun mesai harcıyor. İl genelinde vatandaşlarımızın yanındayız. Bu kapsamda, İçme Suyu Dairesi Başkanlığımızın aralıksız devam ettiği çalışmalarda Selendi’nin Killik ve Kozaklar Mahallelerinde sondaj açılması için çıktığı ihale sonuçlandı. Yer teslimini de yaptık. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, hizmetlerin Manisa’nın en doğusundan başlayacağını söylemişti. Biz de bu söz üzerine çalışıyoruz. Selendi’deki çalışmalarımız hızlı bir şekilde ilerliyor. Önümüzdeki dönemde de çalışmalarımız hız kaybetmeden devam edecek” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA