Politik Yaşam

Üniversitedeki Profesörlerden Ortak Deklarasyon

KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ’NDE GÖREV YAPAN PROFESÖRLER, REKTÖR PROF. DR. İSMAİL GÜVENÇ’İN BAŞKANLIĞINDA BİR ARAYA GELEREK, MEYDANA GELEN DARBE GİRİŞİMİNİ KINADILAR

Üniversitedeki Profesörlerden Ortak Deklarasyon
Bu haber 25 Temmuz 2016 - 18:38 'de eklendi ve 244 views kez görüntülendi.

Kilis 7 Aralık Üniversitesinde görev yapan profesörler, Rektör Prof. Dr. İsmail Güvenç’in başkanlığında bir araya gelerek, meydana gelen darbe girişimini kınadı.

Yarın gerçekleştirilecek olan rektörlük seçimleri öncesi Rektörlükte bir araya gelen Rektör Prof. Dr. İsmail Güvenç, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Türer, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bektaş Tepe, Prof. Dr. İsmail Gül, Prof. Dr. Bilal Acemioğlu, Prof. Dr. H. Mustafa Paksoy, Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun, Prof. Dr. Nazım Şekeroğlu, Prof. Dr. Ahmet Çakır ortak bir deklarasyonla geçen hafta halk iradesine karşı yapılan hain darbe girişimini kınayarak, her zaman devletin ve milletin yanında olduklarını ifade etti.

Profesörler ayrıca, yapılacak olan rektör adayı belirleme seçiminde birbirlerine başarı dileyerek, seçimin karşılıklı saygı çerçevesinde geçeceğinden kuşkuları olmadığını belirterek, seçim sonucunun 7 Aralık Üniversitesi için hayırlı olması dileğinde bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER