SON DAKİKA

Politik Yaşam
reklam

Vali Çakacak’tan oda ve STK’lara teşekkür

MTSO MECLİS BAŞKANI MAHMUT ARSLAN, MERSİN ESOB BAŞKANI TALAT DİNÇER, MERSİN SANAYİCİLERİ VE İŞ İNSANLARI DERNEĞİ YÜKSEK İSTİŞARE KURULU BAŞKANI HASAN HÜSEYİN İPEK VE GÜRSOY OTOMOTİV SAHİBİ ALPER GÜRSOY, MERSİN VALİSİ ÖZDEMİR ÇAKACAK’I ZİYARET ETTİ. ODA VE STK BAŞKANLARI, VALİ ÇAKACAK’A, 15 TEMMUZ’DA TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ İÇERİSİNDE YUVALANMIŞ ÇETECİLER TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN DARBE TEŞEBBÜSÜNE KARŞI MİLLETLE EL ELE VEREREK BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE DEVLETİN VE MİLLETİN YANINDA OLDUKLARINI İFADE ETTİLER.

Vali Çakacak’tan oda ve STK’lara teşekkür
Bu haber 25 Temmuz 2016 - 17:46 'de eklendi ve 290 views kez görüntülendi.

Mersin Valisi Özdemir Çakacak, 15 Temmuz’da gerçekleştirilen darbe girişimine karşı Cumhuriyet Meydanı’nda halkın demokrasi nöbetine destek veren oda ve sivil toplum kuruluşlarına teşekkür etti.

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mahmut Arslan, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Talat Dinçer, Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin İpek ve Gürsoy Otomotiv sahibi Alper Gürsoy, Vali Çakacak’ı makamında ziyaret etti. Oda ve STK başkanları, Vali Çakacak’a, 15 Temmuz’da Türk Silahlı Kuvvetleri içerisinde yuvalanmış çeteciler tarafından gerçekleştirilen darbe teşebbüsüne karşı milletle el ele vererek birlik ve beraberlik içerisinde devletin ve milletin yanında olduklarını ifade ettiler.

İşadamlarının ziyaretinden duyduğu memnuniyetti dile getiren Çakacak, “Milli iradeye kastedilen ilk günden bu yana gösterdiği dik duruşuyla ve Cumhuriyet Meydanı’nda halen devam eden, her akşam gencinden yaşlısına binlerin, on binlerin devam ettirdiği ‘Demokrasi Nöbeti’ndeki Mersinlileri destekleyerek, birlik ve beraberliğin en güzel örneklerini sergileyen tüm meslek kuruluşlarımıza ve STK’larımıza sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

İşadamları ise her zaman devletin ve milletin yanında olduklarını vurgulayarak, ilk günden bu yana gösterdiği dik duruşu ve süreci etkin bir şekilde yönetmesi ile bu büyük tehlikenin, bir kişinin burnu dahi kanamadan atlatılmasını sağladığı için Vali Çakacak’a şükranlarını sundular.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA