SON DAKİKA

Politik Yaşam
reklam
YAZARLAR
Ahmet Yılmaz TÜM YAZILARI
Kerkük ile erbil yolu üzerinde Irak güçleri ile Peşmerge arasında sıcak çatışma meydana geldi. Çatışma esnasında ölen ve yaralanan olup olmadığı bilinmiyor. Peşmergeler Irak askeri güçlerine geçit vermedi.
Fox TV ana haber bülteni 10 Mayıs 2018 bugün Fox TV ekranlarında naklen yayınlanacak. Fox TV’nin en çok izlenen programlarından önde gelen ana haber bülteni, yayın hayatına girdiğinden beri Fatih Portakal sunumuyla rekorlar kırmaya devam ediyor. Bir dünya kanalı olan Fox TV, diğer ülkelere kıyasla Türkiye versiyonu ile oldukça tutulan bir kanal oldu. Fox TV […]
Sevda Balcı TÜM YAZILARI
Pentagon sözcüsü White, Pentagon’da basın toplası düzenledi. Toplantıda basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Soruları yanıtlayan White, AA muhabirinin uzun bir sorusuna yanıt vermekte gecikmedi. AA muhabirinin sorduğu “Rakka, ABD halkından toplanan milyonlarca dolarlık vergiler ve yerel güçleri eğiten ABD kuvvetlerinin yardımlarıyla kurtarıldı. Ancak YPG veya DSG ismini kullanan PKK/PYD, Rakka zaferini ABD tarafından da terör örgütü […]
Tayfun Kahraman TÜM YAZILARI
ABD’den Aynur Doğan’a Akdeniz Müziği Ustası ödülü geldi. Kürtçe Müzik sanatçısı Aynur Doğan’a ABD’de ki Berklee Müzik Okulu’ndan beklenmedik bir ödül.
Yağmur Polat TÜM YAZILARI
Hak ve Adalet Platformu İstanbul'un Fatih ilçesinde kuruldu. Toplantı düzenleyen platform üyeleri, neden hayır dediklerini katılımcılara anlattı. Seçimlere kadar devam edeceklerini duyurdu.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA